Föremål som liknar vas Murano
3260 Vaser
Såld: 400 kr
Såldes den 7 augusti 2023
5437 Vas
Såld: 900 kr
Såldes den 5 december 2022
6167 Vas
Murano, Barovier&Toso. Höjd: 25 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 31 oktober 2022
5021 Vas
Murano, 1960-tal. Höjd: 24 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 20 juni 2022
9210 Vas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 april 2022
8421 Vas
Murano, Filigran, Italien. Höjd: 18cm
Såld: 600 kr
Såldes den 4 april 2022
3267 Näsduksvas
Såld: 900 kr
Såldes den 9 augusti 2021
6683 Vas
Glas/krom, Carlo Moretti, Murano. Höjd: 51 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 3 maj 2021
3361 Vas
De Mio, Murano, Italien. Signerad. Höjd: 25 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 april 2021